Stavebníctvo
Ján Lajtman
Elektrická inštalácia
- Obec
- Prievidza
- Od roku
- 2003
- IČO
- 40 652 475
Ján Lajtman
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 971 01 Prievidza
- Na trhu od
- 15. mája 2003
- IČO
- 40 652 475
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ján Lajtman
Ján Lajtman – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Prievidza. Podniká od 15. mája 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ján Lajtman
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 652 475
- Dátum vzniku
- 15. mája 2003
- Miesto podnikania
- 971 01 Prievidza
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prievidza, vložka č. 307-18114
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ján Lajtman zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ján Lajtman?
Miesto podnikania je v obci 971 01 Prievidza.
Čím sa Ján Lajtman zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Ján Lajtman?
IČO je 40 652 475.
Odkedy podniká Ján Lajtman?
Podnikanie začalo 15. mája 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.